TEKNOLOJİ

LG’nin Yeni Telefonu Gözüktü!

lg-logo-sdn

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi LG, yeni amiral gemi model LG G4’ü geçtiğimiz dönemde tanıttı. Ancak bununla yetinmeyen firma, boş durmuyor ve çalışmalara devam ediyor. Bir Nexus üreteceği ortaya çıkan LGaynı zamanda G4 Pro’nun hazırlıklarını da sürdürüyor.

LG, Yeni Telefonunu Gösterdi!

GeekBench kriter testinde ortaya çıkan LGE LG-F600L model, tıpkı LGG4’de olduğu gibi Qualcomm’un 6 çekirdekli 64 bit destekli Snapdragon 808 işlemcisini kullanıyor. 4 GB RAM’i bulunan model testlerde tek çekirdekte 1082, çoklu çekirdekte ise 3298 puan almış.

Sızdırılan bu modelin yeni Nexus mu yoksa G4 Pro mü olduğu bilinmiyor. Ancak LG’nin mobil bölümünün başında yer alan Cho Jun-ho Mart ayında,G4 adı altında daha yüksek özelliklere sahip bir üretileceğini belirtmişti.

15-07/17/lg-g4-pro-or-nexus-5-2015-benchmark-leak.jpg

Bu bağlamda baktığımızda, söz konusu cihaz eğer LG G4 Pro ise modelinSnapdragon 820 çipseti ile geleceği yalanlanmış oluyor. Optimus G ile Nexus 4 modellerinin benzerliği düşünüldüğünde ise Snapdragon 808çipset kullanımı bu modelin Nexus olabileceğini akıllara getiriyor.

Bu şekilde ihtimaller uzayıp giderken LGE LG-F600L kod adının hangi modele ait olduğunu firma açıklamadan öğrenmek biraz zor gözüküyor.

LG’nin Yeni Telefonu Gözüktü!

Leave a Comment X